У БДМУ відбулася конференція “Превентивна медицина: реалії та перспектива”

Дата публікації допису: May 16, 2016 6:29:42 AM

22-23 жовтня на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулася науково-практична конференції з міжнародною участю “Превентивна медицина: реалії та перспектива”, організатором якої став колектив кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб на чолі з завідувачем, проф. Ілащук Т.О. Тематика конференції включала різні напрямки актуальної сьогодні превентивної медицини, цікаві не тільки фахівцям, але й всім небайдужим до свого здоров’я людям.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор БДМУ, професор Бойчук Тарас Миколайович.

У роботі конференції взяли участь провідні вітчизняні та зарубіжні вчені. Зокрема, професор Р.І. Табукашвілі (Тбілісі, Грузія) прочитав відкриту лекцію на тему: “Система охорони здоров’я в Грузії: місце профілактичної медицини”. З актуальною доповіддю на тему: “Використання системи операціоналізованої психодинамічної діагностики в діагностиці, корекції та лікуванні психосоматичних розладів” виступила професор Іза Саммет (Німеччина).

Під час конференції було проведено он-лайн включення з учасниками міжнародної науково-практичної конференції «Медична психологія: здобутки, розвиток та перспективи» (22-24 жовтня 2015 р., Київ).