Доц. Васюк В.Л. прийняла участь у обласному семінарі-практикумі для керівників еколого-натуралістичного профілю «Формування навичок екологічно безпечної поведінки в повсякденному житті»

Дата публікації допису: May 04, 2017 6:56:51 AM

  21 квітня 2017 року на базі Наукової бібліотеки  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича був проведений кафедрою екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Чернівецьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді   спільний семінар-практикум для керівників гуртків еколого-натуралістичного профілю «Формування навичок екологічно безпечної поведінки в повсякденному житті».

Тема семінару вибрана організаторами не випадково, бо для сучасної людини безпечна поведінка стає нагальною потребою для забезпечення свого існування в умовах забрудненого середовища, моральної кризи в бізнесі. Виникає необхідність в певних навиках екологічно безпечної поведінки для того, щоб:

а) вміти оцінити ситуацію, як екологічно безпечну,

б) передбачити наслідки для власного життя і здоров’я,

в) здійснити вчинок, який не принесе шкоди ні людям ні довкіллю.

В роботі семінару взяли участь понад 50 педагогів: (працівники позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області),  науковці та студенти кафедри екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ імені Юрія Федьковича, Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», представники громадських організацій.

Відкрила семінар директор КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Л. Ю. Головченко. Про здорове харчування, як одну із складових екологічно безпечної поведінки учасники семінару спілкувались з Васюк Валентиною Леонідівною, кандидатом медичних наук, лікарем-терапевтом вищої категорії, доцентом кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб БДМУ. З основами виховання екологічної культури в родинному житлі, ознайомила присутніх Руденко Світлана Степанівна, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри екології та біомоніторингу Інституту  біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.