Аспірантка БДМУ пройшла стажування в Йорданії 


З 15 до 22 січня аспірант кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб БДМУ Анастасія Говорнян  проходила клінічне стажування (Clinical Observership) на базі Медичного Центру Аль Насер (Al Naser Medical Center) у м. Амман (Королівство Йорданія).

Впродовж тижня аспірантка БДМУ детально ознайомилася з роботою клініки та особливостями системи охорони здоров’я в Йорданії, активно брала участь в лікувально-діагностичному процесі, вдосконалила навички надання невідкладної та кваліфікованої медичної допомоги на рівні первинної ланки медицини. Проводилось обговорення та порівняння протоколів лікування терапевтичних нозологій та особливостей організації надання медичних послуг в Європі та Йорданії.

Також було підписано двосторонній договір про співпрацю між Буковинським державним медичним університетом та Медичним Центром Аль Насер, що дозволить в майбутньому налагодити співпрацю в сфері медичної науки та практичної медицини.

Загалом, такі стажування (Clinical Observership) є чудовою можливістю для студентів, аспірантів чи лікарів ознайомитися з особливостями роботи медичних центрів інших країн, отримати та відпрацювати практичні та теоретичні лікарські навички, обмінятися досвідом з колегами та розширити перспективи міжнародної співпраці.