Лікувально-діагностична робота

Клінічною базою кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб БДМУ є комунальне некомерцйне підприємство "Центральна міська клінічна лікарня" Чернівецької міської ради. 

Лікувально-консультативна робота, яка проводиться співробітниками кафедри в системі практичної охорони здоров'я, є різноманітною і багатоплановою: професорами та доцентами згідно з графіком проводяться клінічні обходи хворих у відділеннях лікарні, виконується великий обсяг організаційно-методичної роботи (рецензії історій хвороб, робота в експертних та атестаційних комісіях, проведення конференцій та ін.). Щорічно співробітники кафедри консультують 4000-5000 хворих на клінічній базі, в поліклініках та інших лікувальних установах міста та області, проліковують біля 150 хворих у стаціонарі.  Науковці кафедри плідно працюють з лікарями практичної охорони здоров’я та з колективом обласного діагностичного центру, третьої міської клінічної лікарні, Новоселицької ЦРЛ, сумісно опубліковано 32 наукові праці.

Лікувальна робота кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб включає в себе окрім консультативної роботи, проведення заходів з підвищення кваліфікації лікарів практичної охорони здоров’я по всім спрямуванням – проведення ТУ, лекцій з актуальних проблем, організація і проведення науково-практичних конференцій, випуск методичних рекомендацій, експертна оцінка в веденні хворих тощо. Важливим розділом спільної лікувально-профілактичної роботи клініцистів університету та лікарів практичної охорони здоров’я є консультативна та науково-методична робота у лікувально-профілактичних закладах охорони здоров’я. Вона систематично проводиться у базових та позабазових установах, у поліклініках міста та області.

Співробітники кафедри беруть участь у засіданнях комісій з атестації лікарів та медичних працівників середньої ланки, у роботі колегій обласного та міського управління охорони здоров'я, лікувально-профілактичних закладів, тісно співпрацюють з лікарськими товариствами (асоціаціями) з метою більш тісної координації щодо проведення з’їздів та конференцій, навчальних та наукових семінарів, майстер-класів, спільно з асоціаціями та товариствами розробляє та удосконалює вже існуючі стандарти діагностики і лікування, протоколи надання медичної допомоги, реалізації державної політики у сфері виконання Національних державних та регіонарних програм.

Розподіл співробітників кафедри по напрямках лікувальної роботи на 2022-2023 н.р.: 

Кардіологи:

1. Ілащук Тетяна Олександрівна, професор (консультант)

2. Окіпняк Ірина Вікторівна, доцент

3. Бачук-Понич Наталя Володимирівна, доцент

4. Бобкович Катерина Олегівна, доцент

Ревматологи: 

1. Глубоченко Олена Володимирівна, доцент

2. Микитюк Оксана Павлівна, доцент

3. Доголіч Олександра Ігорівна, доцент

4.Мікулець Людмила Вікторівна, асистент

Гастроентерологи:

1. Волошин Олександр Іванович, професор (консультант)

2. Васюк Валентина Леонідівна, доцент (консультант)

3. Присяжнюк Василь Петрович, професор

Пульмонолог:

1. Малкович Наталя Миколаївна, доцент 

Кабінети функціональної діагностики

Ультразвукове дослідження внутрішніх органів

1. Сенюк Богдана Петрівна, доцент 

2. Лукашевич Інна Василівна, доцент

Добове моніторування артеріального тиску та ЕКГ 

1. Окіпняк Ірина Вікторівна, доцент
    Велоергометрія

1. Бачук-Понич Наталя Володимирівна, доцент

Комп'ютерна спірографія

1. Малкович Наталя Миколаївна, доцент