Верхових Оксана Миколаївна

Верхових Оксана Миколаївна

старший лаборант кафедри

У 1998 році закінчила Буковинську державну медичну академію за спеціальністю „Лабораторна діагностика”. В 2002 році закінчила Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича і отримала базову освіту за напрямом підготовки „Біохімія” та здобула кваліфікацію бакалавра біології. У 2003 році закінчила Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича і отримала повну вищу освіту зі спеціальності „Біохімія” та здобула кваліфікацію біолог-біохімік; викладач біології та хімії.

З 1998 року працює на кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету. У 2003 - 2006 році викладала на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти за спеціальністю „Лабораторна діагностика” для молодших лаборантів. З вересня 2009 працювала викладачем кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, клінічної імунології та алергології Буковинського державного медичного університету.

Співавтор 3 статтей і 4 тез, приймає участь у науково-практичних конференціях вітчизняних та з міжнародною участю, є координатором терапевтичного товариства ім. Василенка.