Глубоченко Олена Володимирівна


Глубоченко Олена Володимирівна

кандидат медичних наук, доцент

      На кафедрі працює з 1996 року. У 2001 році захистила кандидатську дисертацію на тему “Клініко-патогенетичне обґрунтування застосування препаратів перстачу прямостоячого у хворих на хронічний гастродуоденіт у поєднанні з хронічним некаменевим холециститом”. Доцент кафедри з 2010 р.

Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії. Пройшла спеціалізацію з ревматології. Проводить лікувально-діагностичну роботу в ревматологічному відділенні МКУ «Міська клінічна лікарня №3».

Опубліковано 67 наукових робіт, серед них 15 статей в журналах, інформаційний лист, 2 нововведення, методичні рекомендації МОЗ України, 1 патент України на винахід, співавтор двох навчально-методичних посібників.

     Наукові інтереси: проблеми діагностики і лікування ревматологічних захворювань, гастроентерологічних захворювань, застосування фітопрепаратів в ревматології, гастроентерології.

            Відповідає за діловодство на кафедрі.

Відповідальна за електронний навчальний курс по циклу тематичного удосконалення лікарів «Актуальні питання ревматології» на сервері дистанційного навчання БДМУ (moodle.bsmu.edu.ua).