Новини‎ > ‎

Робота гуртківця кафедри відзначена на Міжнародному конгресі

опубліковано 1 лист. 2013 р., 10:43 Кафедра пропедевтики внутрішніх хвороб ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎
Упродовж 23-25 жовтня на базі НМУ ім. О.О. Богомольця проходив V(67) Міжнародний науково-практичний конгрес студентів та молодих вчених “Актуальні проблеми сучасної медицини”.

Студентка Буковинського державного медичного університету Оксана Гавриньова (медичний факультет №1) посіла почесне призове місце у секції “Внутрішня медицина” зі стендовою доповіддю “Взаємозв'язки між вмістом передсердного натрійуретичного пропептиду та окремими біохімічними показниками крові у хворих на цироз печінки невірусного походження різного віку” (наукові керівники: професор Олександр Волошин та асистент Василь Присяжнюк).