Новини‎ > ‎

Конференція в Словаччині

опубліковано 22 жовт. 2013 р., 23:23 Кафедра пропедевтики внутрішніх хвороб ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 22 жовт. 2013 р., 23:36 ]
Впродовж 26-28 червня 2013 р. у м. Кошице (Словаччина) відбулася 5 міжнародна конференція студентів та молодих вчених-медиків (IMSC). Буковинський державний медичний університет на ній представляли асистент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Оксана Микитюк.
Програма конференції включала 130 доповідей в рамках 5 секцій (хірургічні дисципліни, внутрішні хвороби та педіатрія, базові науки, соціальна медицина та стендові доповіді). Серед доповідачів були  учасники з Польщі, Росії, Литви, Латвії, Словаччини, Сербії, Хорватії. Великобританії.
Доповіді представниць БДМУ здобули високу оцінку журі конференції, зокрема, Оксана Микитюк отримала відзнаку та нагороду за І місце на секції “внутрішні хвороби”.